הלוחם הפרטי והמלחמה הלאומית


ישנם אנשים המאמינים שהמשיח בדרך. האם מישהו מכם יודע באמת מי זה המשיח ? האם מישהו ראה פעם את המשיח ? האין זו אמונה דמיונית בכדי להתנער מחובתינו להלחם למען עצמנו ? האם מישהו שאל את עצמו מה תהיה האג'נדה של המשיח אם וכאשר יבוא ? 
ההמתנה לישועה שתגיע על ידי המשיח, מבזבזת זמן יקר של חוסר עשייה ובזמן זה חוטפים וסובלים, מקטרים ובוכים ועל מה  ? על חוסר בחירותינו לעשות למען עצמנו. כל אחד מאיתנו זה המשיח של עצמו כי כולנו שווים ואין אדם שיכול להיות המשיח לאחרים ועל מנת שהישועה תגיע בצורה זו או אחרת עלינו ללחום למען עצמנו בכדי שהיא תגיע, כי גם אין משיח שיביא לנו את המשיח.


אדם שעושה עבודה אמיתית ולוחם למען עצמו שיהיה לו טוב, אינו דואג לשום דבר, לא לפרנסה ולא לבריאות כי הוא מתבונן בכל מה שקורה בחייו בכל רגע ורגע ומנווט את עצמו בעשייה בהנאה לטובת עצמו ולא בהמתנה למשיח. אדם הבוחר להיות שחקן מצטיין בסרט של חייו נמצא באור בתוך שניה אחת, בלי להתנגד לסרט של החיים, בלי שקרים, בלי זיופים, בלי ריצוי אחרים, בלי לצפות למשיח, בלי להבטיח שיהיה בסדר, אלא בהנאה ובהפצת טוב גדול לעצמו וסביבתו, אך אין זה דבר קל כי צריך להילחם למען עשיית טוב לעצמנו.


אדם לוחם פועל למען עשיית טוב לעצמו, אינו שופט את הזולת אלא מכבד את בחירותיהם של אחרים. היכן שקשה צריך להילחם יותר, והיכן שמפחיד צריך להילחם באומץ בפחד, כי מה שצריך לעבור נעבור והיכן שצריך לשלם חובות נשלם ומאחר ואי אפשר לברוח מהסרט של חיינו אזי עדיף כבר להנות מאשר להתענות ממנו. הבריחה מהתמודדות לפנטזיה אינה פותרת מאומה אלא מגדילה את חובותינו ואת צרותינו. הדבר נכון הן במישור האישי והן במישור הלאומי ומנקודת מבט זו ניתן לראות את המלחמה בעזה בצורה הבאה.


שנים ישבנו והמתנו ללא מעש, ספגנו טילים, פיגועים, נפגעים בנפש בגוף וברכוש וזו מחירה של ההמתנה, עד שנמאס לנו לשבת ולהמתין למשיח שיושיענו ובחרנו להילחם בטרוריסטים שבחמאס. מדהים לראות את השמחה הלאומית הנובעת מליבנו ברגע בו בחרנו לצאת ולהילחם למען עצמנו וכך גם מרגישים במישור האישי כשיוצאים להילחם למען עצמנו ולמען פרנסתנו. חשוב גם להבין שההשתדלות להילחם זהה להמתנה, כי אינה דומה למלחמה בפועל.


טעות חמורה היא להחליף שבויים מרצחים עם חייל חטוף כל עוד לא הוכח שהוא חי. איני בטוח שהממשלה היתה משחררת מספר גדול כל כך של שבויים רוצחים לחיזבאלה, לו היתה יודעת שנקבל תמורתם שתי גופות ולא שני חיילים חיים. לכן, צריך לדרוש הוכחות שגלעד שליט חי לפני שמחזירים שבויים רוצחים לחמאס, כי ישנם סרטים באתר יוטיוב המציגים את חיילי החמאס רוצחים אורחים בחתונה של זוג ערבי בעזה כולל את החתן עצמו בגלל ששר לאורחיו בעת המלחמה ומי אמר שרוצחים אלו יחמלו על חיו של גלעד שליט, למרות שאנו מתפללים שהוא יחזור חי. צריך לקבוע תג מחיר כבד אותו ישלמו הטרוריסטים על כל חטיפת חייל ישראלי, מחיר זה הפגזה רועשת עם הפצצות, פגזים ותותחים במשך עשרה ימים בגין כל חייל חטוף. מחיר זה שחרור גופות כנגד גופות ואסירים חיים כנגד חיילים חטופים חיים. מדינת ישראל אינה דורשת מחירים נכונים, כי ההנהגה שלנו נופלת לתכתיבים פוליטיים ולא לשיקולים עניינים. מדינת ישראל צריכה להיות ברורה יותר עם קביעת חוקים ברורים מול העם הערבי. חולשה מובילה לכישלון ועוצמה תביא להצלחה. אסור לנו כיהודים לוותר להם כי מעולם לא הוכח שהוויתורים מנעו את הפיגועים ואת הטרור. מדינת ישראל צריכה להפסיק לחלק פרסים לאויביה ולהלחם בצורה נכונה כנגד חטיפות.


עלינו להיות ברורים מאוד לעולם ולא לאפשר לטרוריסטים הפוגעים בנו להציגנו באמצעי התקשורת כרעים ואותם כטובים, מבלי להגיב בחזרה. צריך להילחם בעזרת אמצעי התקשורת כדי להראות לעולם גם את סיבלנו וגם את פיגועי הטרור. שנים רבות העם הערבי רוצה את אדמתינו, אך האם פסק הטרור כאשר נתנו להם אדמה ? האם פסק הטרור כאשר הכנסנו את הפלסטינאים לגדה המערבית ? בתמורה קיבלנו את האינתפאדה הראשונה והשניה אשר פסקו רק כאשר נלחמנו בטרור ולא כאשר נתנו להם עוד אדמה. העם הערבי דורש טרור ואינו רוצה שלום והעולם צריך להחליט אם הוא רוצה טרור או אור, כי אנו רוצים לחיות בשקט על אדמתינו בלי טילים ובלי איומים. מדינות רבות חוות את מה שהעם היהודי חווה, אך הם אינם מסוגלים להבין את גודל הקשיים, החושך, השנאה, האלימות והנקמה בהם מוקף העם היהודי בארץ ישראל כי איננו מראים זאת מספיק בתקשורת לעולם. עם ישראל התעורר ויצא למלחמה בעזה והוא צריך להמשיך להכות בערבים הטרוריסטים ללא הפסקה כדי להסביר להם את המחיר להתעללותם בנו. הם צריכים להרגיש על בשרם את מה שעשו לנו בפיגועים הרבים. רודפי קללה, שנאה ואיבה המבצעים טרור בכל העולם כשחלק ממנהיגי העולם משחקים אותה אינטליגנטים שאינם מסוגלים להבין את הסבל של העם היהודי. כעת כשמיקדנו את תשומת לב העולם אלינו צריך לנצל את ההזדמנות הקצרה בזמן ולהציג את עמדתנו בתקשורת למדינות העולם, כדי שיבינו מה עם ישראל רוצה באמת. על מה אנו נלחמים והאם מלחמתנו באמת צודקת ? האם אנו צריכים להיכנע לעם הערבי ולהוריד את הראש מולו ? ממש לא. העם הערבי אינו מאמין בליטופים, מעניין אותו רק אגו וגאווה ואף לא מעניינים אותו אסיריו המשוחררים. העם הערבי מדבר בטרור וזה המסר שעלינו להעביר לכל אומות העולם השופטות אותנו. לא שיגרנו טילים לפני שחטפנו טילים, ואיננו מתאבדים כמוהם. עלינו לפרט מה אנו עושים עבור העם הערבי מסביבנו ומה הם עושים עבורינו ? עלינו לגרום לראשי מדינות העולם שיבינו את החושך והטרור שמפיץ העם הערבי ולהפיץ אור בכמויות שיכסו את כל מדינת ישראל ואת העולם כולו אם צריך.


איננו נלחמים בצורה נכונה. עלינו להילחם בטרור ולא בוויתורים על אדמה. המלחמה בטרור אינה קשורה לוויתורים על שטחים נוספים כי הטרור מעולם לא הופסק כשהחזרנו שטחים. ראשי אומות העולם היקרים, אין לנו על מה לוותר, העם היהודי נמצא על אדמתו ורוצה שלום ואילו העם הערבי רוצה רק מלחמה ומנהיג את הטרור בעולם. העם הערבי רוצה להשמיד את העם היהודי על פי אמונתו
, כי נוח לו לחיות בטרור ולעשות לנו טרור. מדינות העולם הדורשות להפסיק את המלחמה בטרור בעזה משתפות עימו פעולה בצורה גלויה או סמויה וכמו שצריך לדרוש מחיר מעבריין ולא לתת לו פרסים כך צריך לנהוג עם מובילי הטרור בעולם. מדינות העולם מדברות עלינו סרה כי העם היהודי אינו מציג את עצמו במספיק עוצמה והם מושפעים מהתקשורת הערבית. ראשי המדינה והכנסת צריכים להלחם באור ולא להפיק מעצמנו חושך. הפסיקו לגלגל את מחשבותיכם זמן כה רב והתחילו לדרוש סדרת מחירים ממבצעי הטרור. אי גביית מחירים גוררת לסבל כל עוד הם נהנים לרצוח יהודים, נוצרים או מוסלמים. הציגו לעולם כמה נותן העם היהודי לערבים ומה מקבל בתמורה. לוחמים בנו בכל ארצנו, הרגו לנו אלפים של יהודים. מדוע התקשורת שלנו אינה מעלה בערוצי הטלוויזיה את מה שעברנו, מה אנו נותנים, ומה אנו מקבלים. התקשורת שלנו דורכת במקום, דורכת על העם היהודי במקום להעלות אותו למעלה ולהראות מה הוא עושה. כל אחד בחמאס מתנהג כמו בין לאדן ולכן צריכות אומות העולם לעצור את האלימות ולא רק ארה"ב צריכה לעזור לנו. העם היהודי רוצה רק טוב והערבים לא ואם תמתינו לרחמיהם של אומות העולם, העיתונים שלנו יתמלאו בהרבה מודעות אבל.