פנטזיות לא מתגשמות וחלומות כן.


פנטזיה היא רצון להשיג תוצאה עסקית או זוגית בלתי אפשרית כשאין פרטנר בצד השני, חלום בר הגשמה מלווה בהרגשה טובה לעשייה בפועל שלב אחרי שלב. אדם הבוחר להמשיך לחיות בפנטזיה משול לאדם היושב בכירכרה הדוהרת במדרון לסוף של אסון ידוע מראש ועד שלא יעצור את הכירכרה אלא יאפשר לה להמשיך לדהור, יקרב אליו מהר יותר את האסון. צריך לעצור את הכירכרה ,לבדוק, לקבל החלטות, לעשות עבודה עצמית ולהתחיל לעלות בעליה. אף אדם אחר לא ימלא אתכם רגשית לאורך זמן, זה אשליה, פנטזיה ושקר וכל מי שאומר לכם את ההיפך חיי בעצמו בשקר, כי אין מילוי רגשי חיצוני עם סיומת נהדרת. אפילו התאהבות בפנטזיה מתרסקת. פנטזיה צריך לרסק מהר ככל האפשר בכדי לחתוך את הכאב המיותר בעודו קטן.


אנשים רבים מתעקשים ואינם מוכנים לוותר על מחלת הפנטזיה, מפתחים אובססיה לרחמים עצמיים, מפרקים את הסביבה המשפחתית, חלקם הופכים לאלימים, מאבדים את הפרנסה, יוצרים בלאגן בחייהם עד שחוטפים מחלות סופניות ואז מוותרים.


מאידך אנשים החולמים על הקמת עסק ופועלים באהבה שלב אחרי שלב בבניית הפאזל, בונים את גרף הצלחתם בעצמם. האהבה לעיסוק נובעת מאמונה פנימית ביכולתי להשיג את המטרה וזו הדרך להגשמת חלום וככל שנלחמים באהבה להשגת מטרה כך מגשימים את החלום מהר יותר בבריאות ואושר מתמשך בלי לפנטז על עשיית "מכה" של כסף או על ה
EXIT בהייטק.


יעיל יותר לקחת קורס אישי מאשר קבוצתי בכדי להגשים חלום עסקי לכל מי שרוצה להקים חברה, מוכן לצאת למסע אישי, להקשיב, ללמוד להסיר את החליפה ההתנהגותית המפנטזת וההרסנית, לפתח מודעות עצמית גבוהה הדרושה להצלחה בכל תחומי החיים בכלל ולהגשמת חלום עסקי בפרט והתוצאות מדהימות.