מדוע חשוב לכל אדם ללמוד את שורש ההצלחה הכלכלית שלו ?


לשם מה אנשים צריכים ללמוד את שורש ההצלחה הכלכלית שלהם כאשר ישנם ספרים רבים בשוק המציעים טכניקות שונות להתעשרות ?


הטכניקה שלי מלמדת ומוציאה משהו חדש מהאדם לאחר שנים רבות בהם לא התייחסו בני האדם לשורש ההצלחה הכלכלית הנמצא וקיים בהם עוד משחר ילדותם. שורש ההצלחה הכלכלית פועל לכל אדם המחובר לעצמו והקורס ללימוד שורש ההצלחה הכלכלית מלמד כל אדם להתחבר לעצמו ולהפסיק לחפש את עצמו בעולם החיצוני. הספרים הרבים בשוק המציעים לאדם רשימת הצעות לעשייה כדי להצליח אינם עוזרים להצליח אלא בעיקר לבעל הספר אשר הצליח בזכות כישרונותיו ומאחר ולכל בני האדם יש סל כישרונות שונה זה מזה, אזי רק חיבור האדם לעצמו יניע אותו לפעול מתוך כישרונותיו ויוביל אותו להצלחתו במקום שהיא צריכה להיות, במקום לנסות להעתיק את הצלחתם של כותבי סיפורי הצלחתם.


כל הבעיות הבריאותיות קשורות לשורש ההצלחה הכלכלית כי כשהבחירות בחיים אינן נכונות הן מובילות את האדם להתרחקות מהשורש ולמחלות המסתיימות באסון וכאשר הבחירות נכונות לאדם הן מובילות אותו לאהבה עצמית ולעשייה מתוך אהבה עצמית. העשייה מתוך אהבה עצמית אפשרית רק דרך שורש ההצלחה הכלכלית וזו בריאות והימנעות ממחלות. כישלון עסקי מוביל את בני האדם להתקפי לב. הלב מפסיק לפעום, דום לב, חסימה בלב ובמקביל חסימה כלכלית, כאב לב וצער על חוסר ההצלחה.


נכון שלא כל דבר בסרט חייו של האדם צריך להתנהל כרצונו, בכל תחום יש עליות וירידות, אך כאשר האדם מוכן להתמודד עם קשייו אפילו שקשה לו מבחינה רגשית, הוא לומד לשרוד ללא מחלות, כי את המחלות אנחנו ייצרנו עוד מילדותנו והתרופה נמצאת בידיים שלנו. רק אנו יכולים לרפא את עצמנו ממחלות קשות.  השיפור באיכות חייו של האדם הוא מדהים כאשר הוא בוחר להנות מהסרט של חייו במקום להתענות ממנו וזו ממש בחירה של כל אחד.


אדם הלומד להיות בעשייה מתוך אהבה עצמית זוהי הצלחה המובילה גם להצלחה כלכלית, אך חוסר ההצלחה הוא בריחה ושנאה עצמית וכאשר נפגעים באזור הלב זהו כישלון אמיתי כי ברגע שהנשמה מפסיקה את פעילות הלב כאן מסתיימת ההצלחה הכלכלית. בני אדם הלוקים בתפקודי הלב הם הלוקים בשורש ההצלחה הכלכלית כי רישומי שריטות הנפש מילדותם והבריחה מהתמודדות עם קשייהם עקב כך, הובילה אותם למחלות לב. אם היו בוחרים לעשות למען עצמם מתוך תחושה טובה ובתפקוד אחר לחלוטין, תפקוד בריא בעסק ואם היו משרתים את עצמם בצורה נכונה ולא נלחמים עם כל כוחם לקבלת דברים רגשיים חיצוניים אלא רק מתאמצים לפיתוח עצמם ועשיית טוב לעצמם, הצלחתם היתה שלהם ולא היו נפגעים מליקויי הלב.


רבים האנשים שנפטרו מבעיות בליבם לאחר רדיפה אחרי כספים, יהלומים, מסחר ותעשייה. המפורסמים שבהם השתמשו בקשריהם בכדי להביע את דעתם בתקשורת ובכך גילו את השנאה העצמית שהציפה אותם וגלגלה אותם ללחצים, לתחושת חנק, ולקיטורים בכל אמצעי התקשורת. אנשים אלו התעלמו מעצם קיומם וסיימו את חייהם בדום ההצלחה. דום ההצלחה הוא דום לב.


הטכניקה ללימוד שורש ההצלחה הכלכלית מאפשרת לבעלי עסקים, ליזמים, להנהלות, למנהלים ולמובטלים להבין היכן הם נמצאים בהבנת הכישרון הפנימי שלהם וכתוצאה מלימוד זה הם מצליחים לייעל את תפקודם לאחר מכן או ליצור יש מאיין. זוהי טכניקה מיוחדת להבנת קיומו של תהליך פנימי המלווה בתחושת אושר המניע את יצירת התובנות מהיופי הפנימי שלהם. בעזרת הטכניקה אנשים למדים הרבה דברים חשובים על עצמם, למשל כיצד להתנהל בצורה נכונה בעסק, איך להניע עסק בצורה נכונה, איך לקבל החלטות נכונות בעסק, איך לייעל את העבודה ועוד. הטכניקה נותנת כיוון להצלחה כאשר שורש ההצלחה הכלכלית טמון בכל אחד מאיתנו.