מה זה מנטור עיסקי ?


מנטור
עיסקי מלמד להיות אדם אמיתי, לעבוד עם הרגש ולא רק עם השכל, להתמודד עם בעיה בצורה שקולה ולא להגיב ממקום של פגיעה. מלמד להגיב בצורה יפה בכל מצב ובכול זמן ללא קשר לאירועים חיצוניים, מלמד להקשיב מעומק הלב, מלמד את מטרת התפקיד האמיתית, מלמד את ההבדל בין זיוף לאמת, את ההבדל בין ניהול עסק מזוייף לעסק אמיתי, את ההבדל בין יזם אמיתי ויזם מזויף.


מנטור
עיסקי מלמד להיות אדם עצמאי ולקבל החלטות עם הרגש הטוב ללא תלות בסחטנות פוליטית. מלמד שבצמרת הניהולית נמצאים בבדידות בעת קבלת החלטות כי החלטות אמיצות יכול רק מנהיג לקבל עם עצמו. מלמד לבחור, מלמד להיות מנהיג. מלמד למכור אמת, יושר וכינות ולא שקר, מלמד לא לחשוש ולא להימרח בקבלת החלטות, מלמד לדבר יפה ואיך לנהל משא ומתן מוצלח, מלמד למצוא את העיקר ולא את הטפל, מלמד לזהות הזדמנות להצלחה וסיכון לכישלון, מלמד על הקשר בין זוגיות והצלחה בעסקים


מנטור
עיסקי מלמד לבחור ולתכנן דרך ולא רק להגיב לאירועים חיצוניים, מלמד לבחון את שרשרת הערך העסקית, מלמד לאתר את הבעיה הכי עמוקה בשוק של החברה, מלמד מי הלקוחות הכי טובים בשרשרת הערך, מלמד איך למצוא את המפיצים הכי טובים בשרשרת הערך, מלמד לתכנן אסטרטגיות בשיווק, במכירות ובגיוס כספים, מלמד להילחם בצורה נכונה מהנה ולא מעייפת. עוזר לבנות מצגת אמיתית ומדויקת ללקוחות ולמשקיעים, מלמד לתכנן תזרים מזומנים.


מנטור עיסקי
מלמד להיות תכליתי ולכן עוזר לצאת מכל קושי אישי, זוגי, ניהולי, תזרימי, עסקי ועם הדירקטוריון, עוזר בסגירת גיוסי כספים, בגידול במכירות בהקמת מערך שיווקי, עוזר בהמצאת טכנולוגיה אמיתית ותחרותית בשוק, מפרק את סרט החיים בעת הצורך וכך מעלה על הדרך הנכונה, עוזר לפעול מתוך אהבה עצמית ולא מתוך רדיפה אחרי הכסף.